Home
O danima
Sudjelovanje
Program
Sponzori
Sponzori
Posebnosti
Kako je bilo?
 




 

 

 

 

 

Sudionici
A - D :: E - H :: I - L :: M - O :: P - T :: U - Z

Tvrtka Sudionik E-mail
Adacta Krešimir Mutak info@adacta.hr
Aethra Michele Rapini m.rapini@aethra.it
Aligator Ana Adam contact@aligator.hr
Aligator Alen Širola contact@aligator.hr
Alterbox Lukrecio Mioč lukrecio.mioc@alterbox.net
Andromeda Dijana Grbac andromeda@ri.hinet.hr
Andromeda Mrinela Sotončić andromeda@ri.hinet.hr
Ara electronic Igor Brenko ara-electronic@ara-electronic.hr
Aurora Borealis Olivera Mandić-Pavliček aurora_borealis10000@yahoo.com
Automatika 10 Srđan Jerković automatika@automatika10.hr
Banksoft Adam Pavić Adam.Pavic@banksoft.hr
BICRO Davor Salamon ured-bicro@bicro.hr
CARNet Saša Dandović ured@carnet.hr
CARNet Hrvoje Dogan ured@carnet.hr
CARNet Nataša Glavor natasa.glavor@carnet.hr
CARNet Zlatko Jelačić ured@carnet.hr
CARNet Maja Petrović ured@carnet.hr
CARNet Vesna Vrga ured@carnet.hr
CEI - BAS Program Krunoslav Plačko plackok@ceinet.org
Centar za poduzetništvo
Šibenik
Sandra Burić centar-za-poduzetnistvo@si.tel.hr
Cisco Igor Meleš imeles@cisco.com
Cisco Hrvoje Bunjacki hbunjacki@cisco.com
Cisco  Mladen Tabak mtabak@cisco.com
Cisco Networking Academy Bihac Aldo Pervanić gkcna@yahoo.com

Cisco Networking Academy Bihac

Alen Vojić gkcna@yahoo.com
Citrus d.o.o. Tomislav Bronzin tbronzin@citus.hr
Delta Consulting Scholl Tony Scholl tony.scholl@chello.at
Digera Sanja Penić sanja.penić@digera.hr
Digera Darko Županić sanja.penić@digera.hr
Elcon Marine Darko Ivančić elcon-marine@ri.tel.hr
Elektroservis - Rovinj DilvaVujičić
Elektroservis - Rovinj Tomo Vujičić tomo.vujicic1@pu.hinet.hr
ENEL-Split Stipe Čelar scelar@enel.hr
ENEL-Split Branko Bardun bbardun@enel.hr
Epsilon Dino Butorac dino@epsilon.hr
Ergo 2000 Saša Benčić
Ergo 2000 Renata Muhek
Ergo 2000 Igor Pili renata.muhek@ergo2000.hr
Ergo 2000 Iva Vranić
Ericsson Nikola Tesla Srđan Korpes srdjan.korpes@etk.ericsson.se
Erste & Steiermarkische Bank Igor Žganjer ZGANJER@erstebank.com
europroNET Maja Fabijanić office@europronet.hr
europroNET Marko Radonić office@europronet.hr
europroNET Damir Radulić dradulic@europronet.hr
europroNET Nina Subašić office@europronet.hr
FIMA Vrijednosnice Slobodan Runjak srunjak@fima.com
Foto klub Rijeka Gordan Dlačić fotori@digital.biz.hr
Foto klub Rijeka Danijela Jelušić fotori@digital.biz.hr
Generatrix Vladimir Punčec generatrix@zg.hinet.hr
Gisdata Zvonimir Kren zvonimir.kren@gisdata.hr
Gisdata Leon Šagovac leon.sagovac@gisdata.hr
Globalnet Grupa Rašeljka Maras
Globalnet Grupa Ratko Štern
Grad Rijeka Doris Sošić doris.sosic@grad-rijeka.tel.hr
HEP-DP Elektra Ante Čović ante.covic@hep.hr

HGK-Županijska komora Rijeka

Miranda Bralić mbralic@hgk.hr
Hrvatske šume Renata Kesner usogu@hrsume.hr
Hrvatske šume Josip Veršec usogu@hrsume.hr
Hrvatske šume, Uprava šuma Ogulin Jasminka Rožan jasminka.rožan@ka.hinet.hr
Hrvatsko novinarsko društvo Mario Bošnjak mario.bosnjak@hnd.hr
HSM Informatika Željko Čačinović zeljko.cacinovic@hsm.hr
HSM Informatika Tomislav Stipetić tomislav.stipetic@hsm.hr
HSM Informatika Natalija Nikpalj Polondak hsm@hsm.hr
HT Ivica Mudrinić ivica.mudrinic@ht.hr
HT Goran Čukman goran.cukman@ht.hr
HT Martina Sommer martina.sommer@hinet.hr
HT Žarko Sutlar zarko.sutlar@ht.hr
HT Renata Štefić renata.stefic@hinet.hr
HT Ariana Mišetić ariana.misetic@ht.hr
HUP Anny Brusić anny.brusic@hup.hr
HUP - Rijeka Natali Komen natali.komen@hup.hr
HUP - Rijeka Jasna Kulušić jasna.kulusic@hup.hr
HUP-Rijeka Natali Komen natali.komen@hup.hr
IDC Hrvatska Boris Žitnik boris.zitnik@idccroatia.hr
InCode Systems Damjan Irgolić iiroglic@inet.hr
Inem-Electronic Damir Žinić dodo@inem.hr
InfoDom Boris Blumenschain infodom@infodom.hr
InfoDom Mile Deur infodom@infodom.hr
Infoing Tomislav Knapić infoing-ka@ka.tel.hr
Infoing Tihomir Kuzmić infoing-ka@ka.tel.hr
Infoing Željko Papst infoing-ka@ka.tel.hr
Infoing Dragutin Tropčić infoing-ka@ka.tel.hr
Infoing Nenad Trupka infoing-ka@ka.tel.hr
Infoinvest Tomislav Gavazzi tomislav.gavazzi@infoinvest.hr
Infoinvest Marija Lacković marija.lackovic@infoinvest.hr
Integra Davor Baljak integra@integra.hr
Integra Damir Ferenčak integra@integra.hr
Integra Damir Pavuna integra@integra.hr
Integra Domagoj Tonžetić integra@integra.hr
Internet plus Igor Karasi igor@internetplus.hr
Internet plus Enio Pašalić
Internet plus Vanja Radovanović
IT Center Tomislav Bišćan tomislav.biscan@itcenter.hr
IT Center Zoran Low zoran.low@itcenter.hr
Jadran Galenski laboratorij Žaklina Šupica jgl@jgl.hr
JC-TECHNOLOGY Vedran Bilos jc_tehnology@net.hr
JC-TECHNOLOGY Robert Halmi jc_tehnology@net.hr
JC-TECHNOLOGY Stipo Jelica jc_tehnology@net.hr
KanalRI Damir Silov info@kanal-ri.hr
Laso Saša Dupor
Laso Toni Erdfeld toni@laso.hr
Ljekarna dr.Gaj Varaždin Snježana Žmegać ljekarna-dr.gaj@vz.hinet.hr
Mack IT Danko Gudelj danko.grudelj@mack.hr
Mantra International Rene Orlić rene.orlic@ri.tel.hr
McCann Erickson Hrvatska Dražen Nikolić drazen.nikolic@zg.hinet.hr
Mediteran Trade Žarko Mrkušić zarko.mrkusic@ri.hinet.hr
Merkantile Dejan Dokmanović dejan.dokmanovic@merkantile.tel.hr
Microsoft Hrvatska Vjeran Bušelić vjeranb@microsoft.hr
Microsoft Hrvatska Davor Majetić davorm@microsoft.hr
Microsoft Hrvatska Željko Švedić
Microsoft Promotor Davor Erceg davor.erceg@zg.hinet.hr
Ministarstvo za europske integracije Višnja Samardžija visnja.samardzija@mei.hr
Ministarstvo za obrt, malo i srednje poduzetništvo Željko Pecek ministar@momsp.hr
Multilink Boris Krstanović boris@multilink.hr
Multilink Sabina Prpić Smeh sabina@multilink.hr
Multilink Zvonimir Stipetić zvone@multilink.hr
MUP RH Dinko Deranja dderanja@public.srce.hr
MUP RH Ognjen Haramina oluja101@yahoo.com
Navigator tours Alan Heigl alan@navigator-tours.hr
NetIQ Roman Stadlmair roman.stadlmair@netiq.com
Optima Grupa Milivoj Šefer milivoj.sefer@optima.hr
Optima Grupa Stjepan Crnić stjepan.crnic@optima.hr
Optima Grupa Vedran Markić vedran.markic@optima.hr
Parkovi Plus Romana Ožbolt
Parkovi Plus Robert Rašetina rrasetina@parkovi.hr
PBZ Nevesin Marčec nevesin.marcec@pbz.hr
Poznanist Vinko Knezović vinko.knezovic@zg.hinet.hr
Poznanist KrunoslavVeček
Prodex Damir Pavliček
RBA Damir Horvat damir.horvat@rba-zagreb.raiffeisen.at
RealNetworks Chriss Thilecke cthielecke@real.com
Recro-Net Radovan Rusan rusan@recro.hr
Robert's International Co. Vladimir Videka roberts-international@st.tel.hr
Satmar Karin Lukšić satmar@pu.hinet.hr
Satmar Mario Lukšić satmar@pu.hinet.hr
Senta Ivan Sentočnik senta@kc.hinet.hr
Senta Višnja Sentočnik senta@kc.hinet.hr
Silicon Master Tatjana Mavrić tatjana@silicon.hr
Silicon Master Neven Kranjčec neven@silicon.hr
Sinel Robero Files sinel@pu.tel.hr
SSSH Siniša Milčić sinisa.milcic@sssh.hr
Sveučilišna knjižara Igor Pavić info@sveznadar.hr
Sveučilišna knjižara Ante Russo info@sveznadar.hr
Tajcomar Marin Šimanić tajcomar@ri.hinet.hr
Tajcomar Milbert Šimanić tajcomar@ri.hinet.hr
Tajcomar Tatjana Šimanić-Šuša tajcomar@ri.hinet.hr
Tekstilpromet Željko Lemaić zeljko.lemaic@tekstilpromet.hr
Telekom Austria AG Alois Prassl alois.prassl@jet2web.com
TIC Rijeka Davor Begonja tic-rijeka@ri.tel.hr
TIC Rijeka Daria Bozanić tic-rijeka@ri.tel.hr
TKC Pula Gordan Krčelić gordan.krcelic@ht.hr
TKC Pula Vesna Franelić vesna.franelic@ht.hr
TKC Rijeka Dragutin Jalšovec
TKC Rijeka Zoran Jalšovec dragutin.jalsovec@ri.hinet.hr
TKC Rijeka Valerio Vizintin
Udruga malih i srednjih poduzetnika Katarina Jagić udruga-malih-i-srednjih-poduzetnika@zg.tel.hr
Udruženje trgovaca Zagreb Nikolina Kranjec udruzenje.trgovaca.zagreb@zg.hinet.hr
Udruženje trgovaca Zagreb Martina Vlašić udruzenje.trgovaca.zagreb@zg.hinet.hr
Uspon Veljko Sekelj vsekelj@uspon.com
VIPnet Mira Pavić m.pavic@vipnet.hr
VIPnet Danijela Vručina d.vrucina@vipnet.hr
VIPnet Hrvoje Vujčec h.vujcec@vipnet.hr
Vlada RH - Ured za
internetizaciju
Mladen Mauher
Volantis Sanja Kadmen
Volantis Saša Kolarić sasakolaric@yahoo.com
WLW Zvjezdan Čorbić zvjezdan@wlw.hr
WLW Kata Habdija habdija@wlw.hr
WLW Valentina Kuharić info@wlw.hr
WLW Zdenko Pavić pavic@wlw.hr
Wulf Sport Mladen Mileusnić m.mileusnic@wulfsport.hr
Zagrebačka banka Vladimir Gran
Zagrebačka banka Josip Horvat dkoprica@banka.hr
Zagrebačka banka Dubravko
Kopričanec
Zagrebačka banka Miho Pitarevic miho.pitarevic@zaba.hr
ZZJZ PGŽ Rijeka Albert Cattunar
ZZJZ PGŽ Rijeka Marijan Katnić
Županijski sud u Puli Egle Zukon zupanijski-sud@pu.hinet.hr
Ljubomir Drušković
Jure Grubišić
Danko Grudelj danko.grudelj@mack.hr
Damir Justra damir.justra@pu.hinet.hr
Boris Kusić boris.kusic@ri.hinet.hr
Luka Sinković siniko@yahoo.com
Sanja Smoljak sanja.smoljak@hup.hr
Dražen Tomić drazen.tomic@zg.tel.hr